http://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/246687zastavka_1n.jpghttp://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/538211zastavka_2n.jpghttp://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/559976zastavka_3n.jpg
О храме
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Авторизация
Киевская Митрополия Украинской Православной ЦерквиХрам мученика Валерия
Собрание проповедей отца Андрея Ткачёва
Зазимський Благовісник - сайт храму Воскресіння Христового с. Зазим'є
Центр у Справах Сім'ї та ЖінокХрам
Наш баннер:
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии

<a target="_blank" href="http://xpam.kiev.ua/"><img src="http://xpam.kiev.ua/images/stories/banner/ban2.png" alt="Храм свв. мчч. Адриана и Наталии" border="0" width="88" height="31" /></a>

Вихованці недільної школи прийняли активну участь у виставці-конкурсі дитячих робіт до свята Покрова Пресвятої Богородиці

Нагородження переможців виставки

Вихованці недільної школи взяли участь у виставці-конкурсі дитячих робіт

13 жовтня у Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового відбулося урочисте закриття виставки-конкурсу дитячих робіт до свята Покрови. На сцені галереї «Соборна» відбулася церемонія нагородження переможців та учасників конкурсу.

У виставці брали участь діти віком від 6 до 16 років: учні недільних шкіл храмів Києва, Київщини та Житомирщини, шкіл-інтернатів, спеціальної загальноосвітньої школи «Надія» для дітей-інвалідів, спеціальної школи-інтернату № 18, Київського палацу дітей та юнацтва та клубу «Олімпія». Вихованці недільної школи храму свв. мчч. Адріана та Наталії також взяли активну участь у конкурсі, підготувавши 30 робіт.

На виставці представили свої малюнки, поробки, аплікації: Марія Никифорова, Анастасія Коваленко, Михайло Лобок, Микола Сайко, Мулярчук Кирило, Романа та Мирослава Товстоніжко, Ганна Панченко, Єлизавета Добровольська, Ганна Туркенич, Валерія Семінюта, Ганна Загребельна, Олег Бойко, Гліб Спіцин, Ганна Скакун. На церемонії закриття вони отримали почесні нагороди.

Усього на конкурсі було представлено 182 роботи в 14 номінаціях:

* вишивка

* витинанка

* малюнок

* аплікація

* ліплення

* різьблення

* плетіння

* оформлення роботи

* м’яка іграшка

* декупаж

* петриківський розпис

* робота з бісеру

* робота в техніці квілінг

* флористика

Переможці виставки були нагороджені дипломами, а всім учасникам вручили подячні грамоти. Також учасники отримали солодкі подарунки від компанії «Ферреро Україна», канцелярські набори від благодійного фонду «Соломинка», книги видавництва "Послушник" та ієрея Іоанна Свередовського (настоятеля храму святого апостола і євангеліста Марка) від складу-магазину «Синай» при Благовіщенському соборі УПЦ, та просвітницькі DVD-диски від Паломницького центру при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ. Переможці конкурсу також отримали запрошення на виставку хризантем «ART модерн» від комунального об’єднання «Київзеленбуд».

Інформаційними партнерами дитячої виставки-конкурсу стали Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, портал «Православіє в Україні», православний журнал «Фома в Україні».

Вітаємо вихованців нашої недільної школи з перемогами в конкурсі!

 

 
Православный календарь
Проект храмового комплекса
maket1
maket2