https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/246687zastavka_1n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/538211zastavka_2n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/559976zastavka_3n.jpg
О храме
Жизнь храма
Информация
Центр у Справах Сім'ї та Жінок
Наш баннер:
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии

<a target="_blank" href="http://xpam.kiev.ua/"><img src="http://xpam.kiev.ua/images/stories/banner/ban2.png" alt="Храм свв. мчч. Адриана и Наталии" border="0" width="88" height="31" /></a>

Про життя особливих дітей Божих

Дитинство буває різне: у когось воно галасливе і безтурботне, а в когось, нажаль, воно сповнене постійної боротьби за найпростіші навички. Аби навчитися розмовляти, їсти, ходити діти з інвалідністю потребують постійних тренувань та кваліфікованої допомоги. 
 
Про життя  Центу реабілітації, яким  вісім років опікується парафія на честь свв. мчч. Адріана і Наталії розповідається  в сюжеті. 
 
"Ми маємо обов'язок відвідувати такі центри, що б дітки Божі мали змогу отримувати Святі Тайни," - наголосив протоієрей Роман Матюшенко, голова єпархіального відділу фізичного і духовного виховання молоді.
 

 
Проект храмового комплексу

maket1
maket2