https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/246687zastavka_1n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/538211zastavka_2n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/559976zastavka_3n.jpg
О храме
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Авторизация
Киевская Митрополия Украинской Православной Церкви Храм мученика Валерия
Собрание проповедей отца Андрея Ткачёва
Зазимський Благовісник - сайт храму Воскресіння Христового с. Зазим'є
Центр у Справах Сім'ї та ЖінокХрам
Наш баннер:
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии

<a target="_blank" href="http://xpam.kiev.ua/"><img src="http://xpam.kiev.ua/images/stories/banner/ban2.png" alt="Храм свв. мчч. Адриана и Наталии" border="0" width="88" height="31" /></a>

Зустріч з ветераном в недільній школі

Зустріч з ветераном в недільній школіДо святкування Дня захисника Вітчизни 16 лютого в недільній школі при храмі свв. мчч. Адріана і Наталії відбулася зустріч дітей з ветераном Великої Вітчизняної війни, полковником Олексієм Андрійовичем, якому 16 червня виповнюється 93 роки.  Спочатку гість розповів про себе, як служив в залізничних військах, як воював. Діти уважно слухали розповідь ветерана, а потім з цікавістю задавали питання. Запитували здебільшого про війну:, чи не страшно було Олексію Андрійовичу тоді; чому взагалі була війна: навіщо і для чого? Також дітей цікавило, чи вірив ветеран в Бога, і чи допомагала йому віра під час війни. Олексій Андрійович змістовно відповідав, пояснював дітям. Після зустрічі   діти подякували ветерану за цікаву, змістовну, повчальну розповідь.  

Нам дуже пощастило, адже ми народилися у щасливий та мирний час, і лише чули про війну від ветеранів, читали в підручниках з історії, нам розповідали про ті страшні часи рідні. На українських землях війна тривала 1225 днів і ночей – з 22 червня 1941 року по 28 жовтня 1944 року. І, насправді, ми не знатимемо імена і точну кількість усіх,  хто загинув у боях, хто віддав своє життя заради нашого майбутнього. За  мужність і героїзм, за відданість Батьківщині ми щиро вдячні ветеранам, які віддали свої життя, аби ми зараз з вами жили в мирі та злагоді. І  пам'ять про захисників нашої Вітчизни буде жити вічно, адже кожне покоління не забуває тих, кому треба бути вдячним за перемогу.  Учасники недільної школи при храмі свв. мчч. Адріана і Наталії не лише цікавляться історією нашого народу, а також  поважають ветеранів і пишаються тим, що живуть в Україні. Вони сподіваються, що ветеранів будуть згадувати не лише  9 травня, а пам’ятатимуть про них завжди. Діти знають, що ветерани, як ніхто, заслуговують на повагу і добре ставлення, адже за волю і мир завдячуємо  шановним ветеранам.

З кожним роком ветеранів стає все менше і менше, і тому ми повинні цінувати кожну хвилину спілкування з ними, адже вони – люди, які були свідками тих складних і страшних подій. Минатимуть роки, змінюватимуться люди, покоління, і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, але пам’ять про них житиме вічно!

 
Православный календарь
Проект храмового комплекса.

maket1
maket2