https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/246687zastavka_1n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/538211zastavka_2n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/559976zastavka_3n.jpg
Про храм
Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Центр у Справах Сім'ї та Жінок
Наш баннер:
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии

<a target="_blank" href="http://xpam.kiev.ua/"><img src="http://xpam.kiev.ua/images/stories/banner/ban2.png" alt="Храм свв. мчч. Адриана и Наталии" border="0" width="88" height="31" /></a>

Паломництво до Волині та Почаєва: випробування бурею, храм на острові та шанування Богородиці

photo 2021 07 05 19 49 36
28 червня брати та сестри нашого храму святих мучеників Адріана та Наталії повернулись з 4-денної паломницької поїздки до Волині та Почаєва, відвідавши святині відразу у дев’яти містах та селах західної України.
 
Свою подорож наші паломники в складі 30 вірян розпочали 25 червня з с. Городниця, де в Городницькому Свято-Георгіївському монастирі були прийняті на ночівлю та ранішнє богослужіння. Дорогою до Городниці подорожуючих чекало своєрідне випробування: по-дорозі через бурю їм траплялося чимало повалених дерев та гілок, й іноді лише силою 3-4-х людей з Божою поміччю вдавалося звільнити шлях, щоб проїхати далі. Так наша група випробувала свою готовність та натхнення на паломницьку поїздку.
 
Після ночівлі в Городниці наші брати та сестри через Кременець суботнім вечором дісталися Почаєва. Відвідини Почаївської лаври як завжди принесли особливу благодать, коли вдалося приклонитися до таких святинь як чудотворна ікона Божої Матері та слід стопи Пресвятої Богородиці з джерелом цілющої води, а також мощів преподобних Іова Почаївського та Амфілохія Почаївського.
 
Після Почаєва маршрут пролягав у Святодухівський скит, де вдалося стати учасниками пізньої літургії. А після паломники мали можливість окунутися у джерелі Святої Анни в с. Онишківці на Рівненщині. І перед тим, як прибути на ночівлю до Зимненського Святогорського Успенського монастирю, група завітала до Луцька у Волинську духовну семінарію. 
 
За попередніми планами паломники ще в перший день подорожі мали потрапити на нічну літургію, проте обставини завадили таким намірам. Але Бог вправив не залишитись без участі в нічній літургії, яку подорожуючим вдалося відслужити в Зимненському монастирі. Тут же наші брати та сестри мали змогу вклонитися ще одній чудотворній іконі Богородиці – чудотворній Зимненській іконі Божої Матері, що роками веде свій лік ще з часів князя Володимира Великого. 
 
Вже звідти паломники потрапили до Володимир-Волинського в Свято-Успенський кафедральний собор, а потім – до Ковеля, де їх прийняв Храм преподобного Серафима Саровського. Тут багатьом враження приніс проект майбутнього храму прямо на острові серед річки Турія, що протікає через Ковель. Настоятель храму о. Варлам дуже радо приймав гостей, запрошуючи в майбутньому ще раз відвідати ці святі місця та помолитися вже в новому храмі.
 
Вже дорогою додому наша група не минула ще одну давню обитель – Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир в Старому Чарторийську (Рівненська обл.).
 
Чотири непростих, але дуже насичених та корисних дні наповнили паломників не лише божою благодаттю та молитовним натхненням, а й сподобили силами та відповідним настроєм на Петрівський піст. До того ж варто зазначити, що подорож на Волинь та до Почаєва стала не просто першою цього літа, а й першою багатоденною поїздкою після проголошення епідемії коронавірусу. 
 
Цілих два роки наші миряни не відбували в такі подорожі, після карантину маючи можливість лише для одноденних виїздів. В результаті ця поїздка по-своєму зарядила кожного подорожуючого, що допоможе всім нам не лише гідно пройти через піст, а й збагатити духовно всіх парафіян нашого Храму святих мучеників Адріана та Наталії!
 
Автор: Максим
 
 
 
Проект храмового комплексу

maket1
maket2