https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/246687zastavka_1n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/538211zastavka_2n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/559976zastavka_3n.jpg
О храме
Жизнь храма
Информация
Центр у Справах Сім'ї та Жінок
Наш баннер:
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии

<a target="_blank" href="http://xpam.kiev.ua/"><img src="http://xpam.kiev.ua/images/stories/banner/ban2.png" alt="Храм свв. мчч. Адриана и Наталии" border="0" width="88" height="31" /></a>

Вітаємо з призовим місцем в конкурсі малюнка Федоровську Лізу

Дітей недільної школи нашого храму було запрошено до участі у виставці - конкурсі малюнків на тему: "Пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира присвячується...", який проводив Фонд пам`яті Блаженнішого Митрополита Володимира.
 
Під керівництвом педагога недільної школи Масленіної Людмили Володимирівни, діти прийнялись до роботи.
 
Учасники мали змогу подати на конкурс роботу в номінаціях:
 
1) «Портрет Блаженнішого Митрополита Володимира»
В цій номінації учасникам потрібно було зобразити Блаженнішого Митрополита Володимира такого як він собі його уявляє.
 
2) «Ілюстрація до авторського вірша Блаженнішого Митрополита Володимира».

Детальніше...

 

Раписание занятий в воскресной школе

Воскресная школа храма свв. мчч. Адриана и Наталии возобновила свою работу после летних каникул.
Обращаем ваше внимание на небольшие изменения в расписании.  

В  субботу:

- 17:15  История Церкви для детей.

В воскресенье: 

- 9:15  младшая группа (дети с 4 до 6 лет),

- после Причастия  средняя группа (дети с 7 до 12 лет), 

- 12:00 старшая группа (дети с 12 до 14 лет).

При воскресной школе работает театральный кружок для детей от 7 лет и взрослых.
Контактный телефон: (097)681-92-88, руководитель Людмила Владимировна.

 

 

Состоялась встреча ветерана Анатолия Афанасиевича Тышкевича с учащимися воскресной школы

Встреча с ветераном1 февраля 2015 года по благословению настоятеля храма свв. мчч. Адриана и Наталии протоиерея Романа Матюшенко состоялась встреча ветерана Великой Отечественной войны Анатолия Афанасиевича Тышкевича с учащимися воскресной школы.

Анатолий Афанасиевич, человек с непростой и интересной судьбой, в которой явно видится промысел и помощь Божья, поделился с детьми историями своего детства, тесно переплетенного с войной. Когда началась война, Анатолию Афанасиевичу было всего 5 лет, как и многим из тех детей, которые в этот день собрались в помещении воскресной школы, чтобы послушать рассказ человека, на чью долю выпало множество непростых испытаний.

Детальніше...

 

«Весняні фантазії» Майстер-клас

m-k 003Створити власними руками маленьке диво – не тільки приємно і захоплююче, але й корисно для здоров’я. Це – позитивні емоції, розвиток дрібної моторики та уваги. Тому діти і дорослі завжди з задоволенням відвідують заняття творчої майстерні «Талановиті пальчики», у рамках програми «Мистецтво… Знак нескінченності», у бібліотеці ім. Ю.Гагаріна.

19 березня до майстерні завітала досвідчена майстриня Бойко Олена Славівна, викладач недільної школи храму свв. мчч. Адріана і Наталії.

Майстер-клас по виготовленню прикрас з солоного тісту, зібрав молодших школярів Лісового масиву та їх батьків, вихованців районного «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» та підліткового клубу „Космос” освітньо-культурного центру „Дивосвіт”.

Детальніше...

 

Зустріч з ветераном в недільній школі

Зустріч з ветераном в недільній школіДо святкування Дня захисника Вітчизни 16 лютого в недільній школі при храмі свв. мчч. Адріана і Наталії відбулася зустріч дітей з ветераном Великої Вітчизняної війни, полковником Олексієм Андрійовичем, якому 16 червня виповнюється 93 роки.  Спочатку гість розповів про себе, як служив в залізничних військах, як воював. Діти уважно слухали розповідь ветерана, а потім з цікавістю задавали питання. Запитували здебільшого про війну:, чи не страшно було Олексію Андрійовичу тоді; чому взагалі була війна: навіщо і для чого? Також дітей цікавило, чи вірив ветеран в Бога, і чи допомагала йому віра під час війни. Олексій Андрійович змістовно відповідав, пояснював дітям. Після зустрічі   діти подякували ветерану за цікаву, змістовну, повчальну розповідь.  

Детальніше...

 
Більше статтей...
Проект храмового комплексу

maket1
maket2