https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/246687zastavka_1n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/538211zastavka_2n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/559976zastavka_3n.jpg
О храме
Жизнь храма
Информация
Центр у Справах Сім'ї та Жінок
Наш баннер:
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии

<a target="_blank" href="http://xpam.kiev.ua/"><img src="http://xpam.kiev.ua/images/stories/banner/ban2.png" alt="Храм свв. мчч. Адриана и Наталии" border="0" width="88" height="31" /></a>

Настоятель храма - протоиерей Роман Матюшенко

o Roman 21Матюшенко Роман Анатольевич родился 5 февраля 1974  года в семье рабочих в городе Киеве. После окончания  средней школы № 157 в 1989 году учился в механико-металлургическом техникуме (1989 -1993).

 В 1993 году поступил в Киевскую духовную семинарию, по окончании которой в 1997 году поступил далее учиться в Киевскую духовную академию, которую закончил в 2001 году с ученой степенью кандидата богословия.

Тема  кандидатской работы: «Объективный и субъективный подходы в понимании и исполнении заповеди Спасителя о непротивлении злому. Опыт историко-экзегетического исследования».

 13 марта 2001 года в Введенском монастыре г. Киева Преосвященнейшим Митрофаном архиепископом   Переяслав-Хмельницким был рукоположен в сан диакона, а 5 августа 2001 года в Трапезном храме Киево-Печерской Лавры также архиепископом Митрофаном возведен в сан иерея.

В 2001 году – указом назначен настоятелем храма святых мучеников Адриана и Наталии г. Киева  Деснянского района.

Сотрудник синодального отдела УПЦ по делам семьи и молодежи. Руководитель духовных программ Центра по делам семьи и  женщин Деснянского  района г. Киева. 

Распоряжением Блаженнейшего Владимира  Митрополита Киевского и всея Украины от 12.03.2013 г. № 518 назначен главой Отдела духовно-физического воспитания молодежи.

 
 

Протоієрей Віталій Приходько

o VitalyiВіталій Юрійович Приходько народився 07 грудня 1978 року у місті Бровари Київської області.
 
У 1995 році закінчив середню школу №1 м. Бровари Київської області. Того ж року зарахований на перший курс факультету кримінальної міліції Української академії внутрішніх справ.
 
В 1999 році з відзнакою закінчив (на той час перейменовану) Національну академію внутрішніх справ України (НАВС), де отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «правознавство», а також спеціальне звання лейтенанта міліції.
 
За розподіленням був відкомандирований до ГУ МВС у Київській області, де фактично виконував обов’язки інспектора Відділення дозвільної системи Управління адміністративної служби міліції ГУ МВС у Київській області.
У 2000 році звільнився з органів внутрішніх справ за власним бажанням та вступив до 1-го класу Київської Духовної Семінарії Української Православної Церкви, де протягом навчання виконував послух паспортиста іноземних студентів.
 
У 2000 році одружився з Прокопчук Оленою Володимирівною. Від даного шлюбу має чотирьох дітей: трьох синів та доньку.
 
9 квітня 2001 року, у Страсний Понеділок, Преосвященнішим Павлом, єпископом Вишгородським, намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Вікарієм Київської Митрополії, у Трапезному храмі Лаври був рукопокладений у сан диякона.

Детальніше...

 

Протодиякон Василь Склезь

o Vasilyi 21Склезь Василь Миколайович народився 13 січня 1985 р. в місті Камінь-Каширському на Волині в сім'ї простих працівників.

У 1992 р. – пішов у перший клас Камінь-Каширської середньої школи № 1 (нині ліцей), яку закінчив у 2002 р. з відзнакою. Того ж року вступив до Волинської духовної семінарії, яку закінчив у 2006 р..

У 2006-2007 рр. – працював у приватному підприємстві з виготовлення та встановлення меблів.

У 2007-2009 рр.  – працював у будівельній компанії «ТІБ» (м. Луцьк).

2010 р. – на прохання намісника Городищенського чоловічого монастиря на честь Різдва Богородиці архімандрита Романа (нині єпископа Конотопського і Глухівського) ніс кліросний послух у храмах обителі.

З кінця 2012 р. – ніс кліросний послух у храмі свв. мчч. Адріана і Наталії м. Києва, водночас працюючи на будівництві у Покровському Голосіївському монастирі.

Детальніше...

 
Проект храмового комплексу

maket1
maket2