https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/246687zastavka_1n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/538211zastavka_2n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/559976zastavka_3n.jpg
Про храм
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Авторизація
Киевская Митрополия Украинской Православной Церкви Храм мученика Валерия
Собрание проповедей отца Андрея Ткачёва
Зазимський Благовісник - сайт храму Воскресіння Христового с. Зазим'є
Центр у Справах Сім'ї та ЖінокХрам
Наш баннер:
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии

<a target="_blank" href="http://xpam.kiev.ua/"><img src="http://xpam.kiev.ua/images/stories/banner/ban2.png" alt="Храм свв. мчч. Адриана и Наталии" border="0" width="88" height="31" /></a>

Протоієрей Віталій Приходько

o VitalyiВіталій Юрійович Приходько народився 07 грудня 1978 року у місті Бровари Київської області.
 
У 1995 році закінчив середню школу №1 м. Бровари Київської області. Того ж року зарахований на перший курс факультету кримінальної міліції Української академії внутрішніх справ.
 
В 1999 році з відзнакою закінчив (на той час перейменовану) Національну академію внутрішніх справ України (НАВС), де отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «правознавство», а також спеціальне звання лейтенанта міліції.
 
За розподіленням був відкомандирований до ГУ МВС у Київській області, де фактично виконував обов’язки інспектора Відділення дозвільної системи Управління адміністративної служби міліції ГУ МВС у Київській області.
У 2000 році звільнився з органів внутрішніх справ за власним бажанням та вступив до 1-го класу Київської Духовної Семінарії Української Православної Церкви, де протягом навчання виконував послух паспортиста іноземних студентів.
 
У 2000 році одружився з Прокопчук Оленою Володимирівною. Від даного шлюбу має чотирьох дітей: трьох синів та доньку.
 
9 квітня 2001 року, у Страсний Понеділок, Преосвященнішим Павлом, єпископом Вишгородським, намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, Вікарієм Київської Митрополії, у Трапезному храмі Лаври був рукопокладений у сан диякона.
 
Дияконське служіння у 2001-2003 роках проходив у київських храмах св. вмц. Варвари на Березняках, свт. Петра Могили на Сирці, а також у Спасо-Преображенському чоловічому монастирі с. Княжичі Київської області.
 
16 червня 2003 року, у День Святого Духа, Преосвященнішим Павлом, єпископом Вишгородським, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври був рукопокладений у сан пресвітера.
 
З червня 2003 до січня 2019 року був настоятелем трьох храмів: на честь святого Архістратига Михаїла, Богоявлення та Різдва Іоанна Хрестителя при НАВС, одночасно працюючи в різний час викладачем релігієзнавства та старшим інспектором з виховної роботи у різних підрозділах НАВС.
 
Рішенням Священного Синоду УПЦ від 29 березня 2007 року (Журнал засідань № 28) священика Віталія Приходька затверджено заступником голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. 
 
Внаслідок прийняття наприкінці 2018 року низки антиконституційних законів, щодо перейменування УПЦ та, як наслідок, одностороннього розірвання керівництвом НАВС договорів оренди трьох приміщень, які використовувалися парафією УПЦ як храмові, з січня 2019 року залишився без місця служіння.
 
24 січня 2020 року прийнятий на посаду штатного священика храму на честь святих мучеників Адріана і Наталії у Деснянському районі м. Києва.
 
Православний календар
Проект храмового комплексу

maket1
maket2