https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/246687zastavka_1n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/538211zastavka_2n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/559976zastavka_3n.jpg
Про храм
Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
Авторизація
Киевская Митрополия Украинской Православной Церкви Храм мученика Валерия
Собрание проповедей отца Андрея Ткачёва
Зазимський Благовісник - сайт храму Воскресіння Христового с. Зазим'є
Центр у Справах Сім'ї та ЖінокХрам
Наш баннер:
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии

<a target="_blank" href="http://xpam.kiev.ua/"><img src="http://xpam.kiev.ua/images/stories/banner/ban2.png" alt="Храм свв. мчч. Адриана и Наталии" border="0" width="88" height="31" /></a>

Протодиякон Василь Склезь

o Vasilyi 21Склезь Василь Миколайович народився 13 січня 1985 р. в місті Камінь-Каширському на Волині в сім'ї простих працівників.

У 1992 р. – пішов у перший клас Камінь-Каширської середньої школи № 1 (нині ліцей), яку закінчив у 2002 р. з відзнакою. Того ж року вступив до Волинської духовної семінарії, яку закінчив у 2006 р..

У 2006-2007 рр. – працював у приватному підприємстві з виготовлення та встановлення меблів.

У 2007-2009 рр.  – працював у будівельній компанії «ТІБ» (м. Луцьк).

2010 р. – на прохання намісника Городищенського чоловічого монастиря на честь Різдва Богородиці архімандрита Романа (нині єпископа Конотопського і Глухівського) ніс кліросний послух у храмах обителі.

З кінця 2012 р. – ніс кліросний послух у храмі свв. мчч. Адріана і Наталії м. Києва, водночас працюючи на будівництві у Покровському Голосіївському монастирі.

 

24 червня 2013 р. – одружився на Олені, парафіянці храму свв. мчч. Адріана і Наталії, яка несла кліросний послух у цьому ж храмі. 

11 вересня 2013 р. – в Пантелеймонівському жіночому монастирі (у Феофанії) Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром був рукоположений у сан диякона.

З вересня 2013 р. за благословенням настоятеля храму свв. мчч. Адріана і Наталії протоієрея Романа Матюшенка є церковним старостою храму.

 

 
Православний календар
Проект храмового комплексу

maket1
maket2