https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/246687zastavka_1n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/538211zastavka_2n.jpg https://xpam.kiev.ua/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/559976zastavka_3n.jpg
О храме
Жизнь храма
Информация
Центр у Справах Сім'ї та Жінок
Наш баннер:
Храм свв. мчч. Адриана и Наталии

<a target="_blank" href="http://xpam.kiev.ua/"><img src="http://xpam.kiev.ua/images/stories/banner/ban2.png" alt="Храм свв. мчч. Адриана и Наталии" border="0" width="88" height="31" /></a>

Відкриття алеї-вишиванки біля храму

DSC 678217 травня з нагоди свята Воскресіння Господнього та Всеукраїнського Дня вишиванки парафія на честь святих мучеників Анріана та Наталії на чолі з настоятелем протоієреєм Романом Матюшенко провела захід з вихованцями підшефного дитягото садочка-школи.

На свято завітали голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний, перший заступник голови Віктор Крохмалюк, заступник голови Ірина Алєксєєнко, керівник апарату Ольга Машківська.

Після молитви за мир в Україні, діти долучилися до викладання алеї-вишиванки, яка веде до храму. Ця ідея - викласти алею-вишиванку біля храму з'явилася у результаті співпраці парафії та дитячого садочку. Діти з радістю долучилися до втілення цієї ідеї, кожен мав змогу внести  свою частку у будівництво, поклавши цеглинку. Тепер, ідучи до церкви алеєю-вишиванкою, кожен має можливість подякувати Богові за його милість.

Отець Роман привітав всіх присутніх зі святом Вознесіння Господнього, побажавши духовного і тілесного здравія, миру в серцях та сім'ях. Настоятель подякував усім  за участь у створенні алеї та подарував дітлахам солодкі подарунки.

 
Проект храмового комплексу

maket1
maket2