Храм Святых мучеников Адриана и Наталии, г. Киев
Прошла очередная спортивно-патриотическая игра
В субботу, 17 августа, успешно и увлекательно прошла очередная спортивно-патриотическая игра - зарница, которую организовал протоиерей Николай Загородний, настоятель храма святого Николая Чудотворца.
В состязаниях принимали участие команда прихода храма свв. мчч. Адриана и Наталии, а также команда "Дружина" (приход храма свт. Николая Чудотворца).
Экипировавшись в защитную амуницию и специальные очки, вооружившись "мягкой пневматикой" и задействовав свою собственную мускульную силу, участники игры страйбол успешно справились со множеством запланированных в сценарии задач.
Настоятель отець Роман завітав до православного табору
Напередодні в таборі, разом з дітьми, на вечірніх молитвах, отець Роман прочитав правило до Святого Причастя. Після літургії парафіяни пригостили дітей сніданком.
Відбувся четвертий заїзд православного табору
Молебень відправив голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді настоятель храму протоієрей Роман Матюшенко. Дивлячись на досвід років у проведенні цього заходу парафії, батьки і діти були впевнені у цікавості майбутнього православно-спортивного заїзду. Дітей чекатимуть різноманітні ігри, екскурсії у неподалік розташовані монастирі, музеї. Також майданчики: волейбольні, футбольні, баскетбольні, настільний теніс, басейн та соляна кімната не дадуть сумувати дітлахам. Звісно, ранкові і вечірні молитви, читання житій святих під час їжі, уроки Закону Божого - все це передбачено духовною частиною програми. Також у неділю діти відвідають храм для соборної молитви на Божественній літургії. Цей заїзд православного табору відбувся завдяки благодійній підтримці Київської митрополії, директора СЦ "Перспектива" Виходцева Геннадія Анатолійовича та благодійників Маркстедт Бориса та Вікторії.
Зустріч протоієрея Романа Матюшенко із завідуючими бібліотек
У дружній атмосфері отець Роман запропонував створити спільні програми взаємодії для духовного і культурного розвитку жителів масиву: «Церква завжди несла поряд з віровченням і високу культуру, а просвітницька діяльність взагалі не може бути поза увагою суспільства. Всім відомі позитивні зміни православно-церковного періоду у житті наших пращурів часів Київської Русі. Святі Кирило та Мефодій, рівноапостольні княгиня Ольга та князь Володимир Великий багато зусиль приклали для покращення життя ─ як у духовному, так і у земному сенсі. Вдосконалення звичаїв, розповсюдження освіти, миротворча політика з`єднали суспільство у єдиний святий народ, ось чому інколи і називають Київську Русь святою», ─ зауважив священик.
Діти священиків отримали путівки до православного табору
У ході зустрічі Його Високопреосвященство звернувся до присутніх батьків з вітальним словом, підкресливши важливість правильного християнського виховання дітей, як майбутнього церковного покоління і подякував організаторам і виконавцям даного заходу за благий почин.
|